vesnat.ru страница 1
скачать файл
Установи культури
Літературно-меморіальний музей Ю.Федьковича

58000, м.Чернівці, пл.Соборна, 10,


Філипчук

Ольга Іванівна



директор

52-56-78





Центральний парк культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка

м. Чернівці, вул. Садова



Венгринюк

Юрій Захарович



директор

3-63-64





Театр-дійство "Голос", "Гердан"

Колісник

Петро Денисович



директор

55-16-13





Музичні школи м. Чернівці

Буданов

Олег Васильович



МШ № 1

52-69-96




Плав’юк

Галина Іванівна



МШ № 2

52-21-26







МШ № 3

59-01-82




Колов

Володимир Васильович



МШ № 4

52-61-63





Художня школа м. Чернівці

Макогон

Віктор Васильович



директор

52-48-01





Управління культури Чернівецької міської ради

58001, м.Чернівці, пл.Центральна, 5

Волинець

Григорій Іванович



начальник

52-18-53 ф





Попенко

Олександр Федорович



заступник

52-18-82







Приймальня

52-27-41





Начальники відділів культури районних державних адміністрацій

м.Чернівці

Грохольський Микола Захарович

факс в МР: 3-11-54, 3-15-45



м.Новодністровськ


8-241

3-19-38





Буйвідт Олена Василівна


Вижниця

8-230

в/к 2-31-56

бух. 2-31-57

2-31-15 ф






Крючко Ольга Миронівна


Глибока

8-234

2-18-43 ф

2-22-47

в/к2-43-98






Чіботару Іван Іванович


Герца

8-240

2-16-25


в/к2-16-84 ф




Барабащук Василь Васильович


Заставна

8-237

3-16-91 ф

в/к2-23-82





Шарагова Тетяна Михайлівна


Кельменці

2-20-85 ф



8-232

2-04-31


2-05-80 ф

2-20-46 бухг.






Юрков Олександр Васильович


Кіцмань

8-236

2-13-53 ф

2-21-82 бібл.





Скоробогач Валентин Васильович

Новоселиця

8-233

в/к5-01-48 ф

5-06-86

2-09-78 ф






Мицька Магдалина Іванівна


Путила

8-238

в/к2-17-90

2-14-05

2-11-94 ф






Александрова Майя Юріївна


Сокиряни

8-239

в/к2-14-80 ф

2-28-97 ф

2-28-52





Давидчук Ірина Володимирівна

Сторожинець

8-235

в/к2-15-91 ф

2-28-68





Терещенко Тетяна Євгенівна

Хотин

8-231

в/к2-14-95ф

2-14-10






Будинки культури та клуби Чернівецької області


Вижницький районний Будинок народної творчості та дозвілля

вул.В.Івасюка, 7

Синяк

Василь Васильович



8-230

2-12-40


Герцаївський районний Будинок культури

вул.Радянська, 8

Потитня

Олександр Васильович



8-240

2-16-25


Глибоцький районний Будинок народної творчості та дозвілля

вул.Глибоцька, 3

Нагірний

Григорій Іванович



8-234

2-21-57


Заставнівський Палац культури

вул.Незалежності,93

Цимбалюк

Ольга Василівна



8-237

2-10-52


Кельменецький районний Будинок народної творчості та дозвілля

пл.Центральна, 12

Тудан

Надія Федорівна



8-232

2-11-75


Кіцманський районний Будинок народної творчості та дозвілля

вул.Незалежності,42

Перепічка

Микола Семенович



8-236

2-16-25


Новоселицький районний Будинок культури

вул.В.Леніна,112

Вайнберг

Семен Пилипович



8-233

2-12-29


Путильський районний Будинок культури

вул.Т.Шевченка, 1

Григоращук

Валентина Василівна



8-238

2-12-64


Сокирянський Будинок народної творчості та дозвілля

вул.О.Кобилянської,19

Воронюк

Василь Васильович



8-239

2-14-73


Сторожинецький районний Будинок національних культур

вул.Чернівецька, 97

Верстюк

Володимир Петрович



8-235

2-19-02


Хотинський районний Будинок народної творчості та дозвілля

вул.Олімпійська, 84

Бухт як

Валерій Григорович



8-231

2-28-38


Міський Будинок народної творчості та дозвілля «Молодіжний» м.Новодністровськ

мікрорайон «Дубрава»

Данилюк

Микола Іванович



8-241

3-55-71


м.Чернівці

Центральний Палац культури

пл.Театральна, 5

Муха

Петро Якимович



52-30-36

Культурно-мистецький центр «Садгора»

вул.І.Підкови, 3

Безушко

Ярослав Мафтейович



59-04-33

Центр дозвілля дітей та юнацтва парку ім.Ю.Федьковича

вул.Й.Главки, 20

Глевська

Олена Федорівна



52-63-59

Клуб мікрорайону «Рогізна»

вул.Возз’єднання,1

Олесь

Анжела Федорівна



-

Будинок культури творчої молоді «Автограф»

вул.І.Франка, 29

Лобурак

Володимир Миколайович



52-27-68

Клуб мікрорайону «Цецино»

вул.Краматорська,36

Алаярова

Єлизавета Миколаївна



-

Будинок естетики та дозвілля м.Чернівці

вул.Шепетівська, 5

Цидельковський

Семен Ісакович



52-44-17

Клуб «Красногорівка»

вул.Сокирянська, 20

Марущак

Михайло Михайлович



-

Міський культурно-просвітницький центр

вул.Руська, 222

Сіроус

Юрій Іванович



57-16-23

Будинок культури мікрорайону «Роша»

вул.Горіхівська, 1

Жалюк

Дмитро Васильович



52-32-00

Палац урочистих подій

вул.О.Кобилянської,20

Сологуб

Галина Федорівна



52-65-33

Центр культури «Вернісаж»

вул.І.Франка, 15

Канюка

Лариса Іванівна



52-55-48
скачать файл



Смотрите также:
Літературно-меморіальний музей Ю. Федьковича
84.86kb.
18 травня 2013 року древня Сіверська земля запрошує на Міждержавне літературно-мистецьке свято "Нетлінне "Слово…"
16.13kb.
Программа пребывания : 20 мая Встреча в аэропорту
22.94kb.
Экскурсия в Музей космонавтики г. Знаменска Весной 2010 года учащиеся нашей школы посетили Музей космонавтики города Знаменска. Нас встретили на проходной и повезли на территорию воинской части, где он и расположен
36.75kb.
«Душа моя сонця намріяла»
76.45kb.
Літературно музична композиція, присвячена Т
115.27kb.
Міністерство освіти І науки україни чернівецький національний університет імені юрія федьковича географічний факультет
5073.59kb.
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
501.14kb.
Навчально-методичний посібник Чернівці „ Рута 2011 Наукове видання Клавдія Йосифівна Кілінська
6123.3kb.
Біографія Євгена Маланюка
30.76kb.
Номинация: экономика Кузбасса Богатый край С. С. Черданцева, хранитель фондов мбу культуры «Крапивинский районный краеведческий музей»
59.4kb.
Реферат Отчет 25 с., 5 ч., 5 табл., 2 рис. Ключевые слова: Зоологический музей, бакалавриат, магистратура, электронные базы данных, дистанционное обучение
33.15kb.